Download Mulk Suresi MP3 Free Download

Download Mulk Suresi MP3 you can download for free on Buhayalet. To see the song details of Mulk Suresi Click on a suitable title, then for the download link Mulk Suresi is on the next page after you click it and the download link is provided, Download Lagu, Mp3, Video 3gp & Mp4. List Download Lagu MP3 Mulk Suresi free Streaming Latest Songs.
  Ruhunuzu Dinlendirecek Mülk Suresi Tebareke - Abdullah Altun

  Ruhunuzu Dinlendirecek Mülk Suresi Tebareke - Abdullah Altun

  7.43MB
  08:07
  04 September 2019
  Abdullah altundan ruhunuzu dinledirecek m lk suresi kuran dinle kuran tilaveti tebareke suresi kuran kerim a latan sure a latan mam namaz sureleri...
  download & play
  Mülk Suresi

  Mülk Suresi

  7.54MB
  08:14
  06 April 2017
  Hayrat ne riyattan m lk sures s resi yasin suresi 1080p kalitesinde yen v deo watch v 3ibc3cfy6ts online oku hayrat tr icerik ...
  download & play
  MÜLK SURESİ DAVUT KAYA 4K

  MÜlk Suresİ Davut Kaya 4k

  4.17MB
  04:33
  02 March 2020
  Kanal m za abone olmay videolar m z payla may ve be enmeyi unutmay n turknet arkada n getirene ve getirdi i arkada na bir ay bedava int...
  download & play
  MÜLK SÜRESİ HIZLI

  MÜlk SÜresİ Hizli

  2.82MB
  03:05
  15 August 2020
  M lk s resi h zl okuma takip hd olarak y kledim allah kabul etsin in allah selam ve dua ile mekkede ehrinde indirilmi tir ve 29 c zdedir sayfa 5...
  download & play
  Mülk Suresi - Nasser al Qatami

  Mülk Suresi - Nasser Al Qatami

  7.39MB
  08:04
  03 August 2012
  Fussilet kuran merkezi taraf ndan nasser al qataminin sesinden haz rlanm m lk suresi kanal m za abone olup t m i eriklerimize kolayca eri mek i ...
  download & play
  Mülk Suresi - Maher al Muaiqly

  Mülk Suresi - Maher Al Muaiqly

  5MB
  05:28
  26 March 2015
  Fussilet kuran merkezi taraf ndan maher al muaiqlynin sesinden haz rlanm m lk suresi kanal m za abone olup t m i eriklerimize kolayca eri mek i ...
  download & play
  Mulk Tebareke suresi anlamı dinle Abdurrahman el Ussi arapça yazılışı okunuşu ve meali

  Mulk Tebareke Suresi Anlamı Dinle Abdurrahman El Ussi Arapça Yazılışı Okunuşu Ve Meali

  5.98MB
  06:32
  01 January 2020
  Mulk suresi abdurrahman el ussi videomuzda mulk suresi dinleyerek mulk suresi meali ve mulk suresi anlam n ayr ca mulk suresi arap a okunu u ile birlikte ...
  download & play
  Mülk Suresi  Mehmet Emin Ay  Tek Parça

  Mülk Suresi Mehmet Emin Ay Tek Parça

  6.26MB
  06:50
  08 December 2015
  Nwna a6533029d...
  download & play
  iMAM MAHiR Tebareke Mülk suresinin tamamı

  Imam Mahir Tebareke Mülk Suresinin Tamamı

  4.93MB
  05:23
  15 November 2013
  Facebook facebook ertugrul gencer 7 m lksuresi ertu rulgen er fazileti hz peygamber m lk s resinin onu okuyanlar kabir azab ndan koruyaca ...
  download & play
  Mulk Suresi Meali

  Mulk Suresi Meali

  5.05MB
  05:31
  01 February 2012
  Mulk suresi meali...
  download & play

Top Comments On Mulk Suresi


  Özay Ercan: Allah razı olsun

  Hazal Güneş: Allahm san bize kour 🙏🏼🤲🏻

  Delal Coban: Elhamdülillah

  Alii Haydare: Allahim sana ham ollsun bızĺer bir parca meniden dunyaya getirensin sen her seye gucun ýeterinsi vayi sana inanmiyanlari halina

  Ebru:

  ABDULLAH ABDULLAH: SUBHANALLAH VALHAMDULÍLLAH VA LA ÍLAHAÍLLALLAHU VALLAHU AKBAR ☝️🤲♥️💗💕💕♥️💗

  ABDULLAH ABDULLAH: SUBHANALLAH VALHAMDULÍLLAH VA LA ÍLAHAÍLLALLAHU VALLAHU AKBAR ☝️🤲♥️💗💕💕♥️

  ABDULLAH ABDULLAH: SUBHANALLAH VALHAMDULÍLLAH VA LA ÍLAHAÍLLALLAHU VALLAHU AKBAR ☝️🤲♥️💗💕💕

  ABDULLAH ABDULLAH: SUBHANALLAH VALHAMDULÍLLAH VA LA ÍLAHAÍLLALLAHU VALLAHU AKBAR ☝️🤲♥️💗💕💕

  ABDULLAH ABDULLAH: SUBHANALLAH VALHAMDULÍLLAH VA LA ÍLAHAÍLLALLAHU VALLAHU AKBAR ☝️🤲♥️💗💕💕♥️

  Classy Mesopotamian: 🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤍🤍🤍

  Gokhan Keser: Mülk Suresi Türkçe Meali

  Rahmân ve Rahîm Allah'ın adıyla

  1. Kâinatın mutlak mülkiyeti ve hâkimiyeti elinde bulunan Allah yüceler yücesi, bütün iyilik ve bereketlerin kaynağıdır. O'nun her şeye gücü yeter.

  2. O ki, hanginizin daha güzel işler yapacağını denemek için ölümü ve hayatı yarattı. Kudreti dâimâ üstün gelen ve günahları çok bağışlayan yalnız O'dur.

  3. Yedi kat göğü birbiriyle uyum içinde tabaka tabaka yaratan O'dur. Rahmân'ın yaratmasında hiçbir düzensizlik göremezsin. Haydi, çevir gözünü de bak, bir kusur, bir çatlaklık görebilecek misin?

  4. Sonra gözünü tekrar tekrar çevir de bak. Göz, aradığı kusuru bulamamanın ezikliği ve bitkinliği içinde sana geri dönecektir.

  5. Biz yere en yakın olan göğü kandillerle süsledik. O kandilleri şeytanlara atılan birer mermi yaptık; onlara bir de alevli ateş azabı hazırladık.

  6. Rablerini inkâr edenler için cehennem azabı vardır. Gidilecek ne kötü bir yerdir orası!

  7. Oraya atıldıklarında, cehennemin onları yutmak için homurtularla nasıl içine doğru nefes alıp, uğuldaya uğuldaya kaynadığını işitirler.

  8. Kâfirlere öfkesinden neredeyse çatlayacak! Her bir bölük oraya atıldıkça cehennem bekçileri onlara: "Allah'ın azabından sakındıran bir uyarıcı size gelmemiş miydi?" diye sorarlar.

  9. Şöyle cevap verirler: "Evet, bize bir uyarıcı geldi. Fakat biz onu yalanladık ve onlara: «Allah'ın bir şey indirdiği falan yok; siz ancak büyük bir sapıklık ve şaşkınlık içindesiniz» dedik."

  10. Sonra şöyle hayıflanırlar: "Eğer uyarılara kulak vermiş veya aklımızı kullanıp gerçekler üzerinde düşünmüş olsaydık, şimdi şu çılgın alevli ateşin yoldaşları arasında bulunmazdık!"

  11. Böylece günahlarını itiraf ederler. Artık Allah'ın rahmetinden uzak olsun o çılgın ateş mahkûmları!

  12. Buna karşılık, duyu ve idrak sınırlarının ötesinde bulunan Rablerine karşı kalpleri saygı ve ürpertiyle dolu olanlara gelince, onlar için bir bağışlanma ve büyük bir mükâfat vardır.

  13. Söylemek istediğinizi ister içinizde gizleyin, ister açığa vurun hiç fark etmez. Çünkü O, göğüslerde saklanan en gizli düşünceleri bile tam olarak bilir.

  14. Yaratan yarattığını bilmez olur mu hiç? İlmi her şeyin bütün inceliklerine kadar nüfûz eden ve her şeyden hakkiyle haberdar olan yalnız O'dur.

  15. O Allah ki, yeryüzünü sizin için uysal bir binek hâline getirmiştir. Öyleyse onun omuzları üzerinde rahatça dolaşın ve Allah'ın sizin için hazırladığı nimetlerden faydalanın. Ama sonunda O'nun huzurunda toplanacağınız unutmayın!

  16. Gökte olan zâtın, sizi yerin dibine geçirmeyeceğinden emin mi oldunuz? Bir de bakarsınız, yer çalkalanıp duruyor!

  17. Yahut gökte olanın, üzerinize taş yağdıran bir kasırga göndermeyeceğinden emin mi oldunuz? Siz, benim tehdidimin nasıl bir şey olduğunu yakında bileceksiniz!

  18. Gerçek şu ki, bunlardan öncekiler de âyetlerimi ve peygamberlerimi yalanlamışlardı. Fakat beni inkâr etmenin âkibeti neymiş, gördüler!

  19. Üzerlerinde kanatlarını aça kapaya uçan kuşları görmüyorlar mı? Onları havada tutan Rahmân'dan başkası değildir. Şüphesiz O, her şeyi hakkiyle görmektedir.

  20. Size Rahmân'dan başka yardım edip sizi O'nun azabından kurtaracak ordunuz hangisi? Doğrusu kâfirler, büyük bir yanılgı ve tam bir aldanmışlık içindeler.

  21. Eğer Rahmân size verdiği rızkı kesiverecek olsa, o zaman sizi rızıklandıracak olan hani kim? Gerçek şu ki onlar azgınlık içinde ve haktan uzaklaşmakta direnip duruyorlar.

  22. Düşünün bakalım; yüzüstü kapanarak sürünen mi emniyet içinde ve sapmadan yol alıp hedefine ulaşır, yoksa doğrudan hedefe götüren dümdüz bir yol üzerinde hiç sapmadan dimdik yürüyen mi?

  23. De ki: "Sizi yaratan, size kulaklar, gözler ve kalpler veren O'dur. Ne de az şükrediyorsunuz?"

  24. De ki: "Sizi yeryüzünde çoğaltıp yayan da O'dur. En sonunda diriltilip yine O'nun huzurunda toplanacaksınız!"

  25. Buna rağmen hâlâ: "Eğer doğru söylüyorsanız, bizi tehdit edip durduğunuz kıyâmet ne zaman gerçekleşecek?" diye alay ediyorlar.

  26. De ki: "Onun bilgisi, sadece Allah katındadır. Ben ise apaçık bir uyarıcıyım!"

  27. Nihâyet kıyâmeti yakından gördüklerinde inkâr edenlerin yüzleri korku ve kederden simsiyah kesilir. Onlara: "Alay ederek küstahça isteyip durduğunuz şey işte bu!" denilir.

  28. De ki: "Allah beni ve beraberimdeki mü'minleri helâk etse veya bize merhamet etse, bu O'nun bileceği bir iştir. Peki, söyler misiniz bana, ya kâfirleri can yakıcı azaptan kim kurtaracak?

  29. De ki: "O Rahmân'dır; O'na inandık ve yalnız O'na güvenip dayandık. Bu sebeple, kimin apaçık bir sapıklık içinde olduğunu yakında siz de öğreneceksiniz!"

  30. De ki: "Söyleyin bana: Eğer suyunuz yerin dibine çekiliverse, size kaynağından akıp duran yeni ve tatlı bir suyu kim getirebilir?"

  __: ❤️🌹

  shshs snsnd: ALLAHIM SEN BİZ MÜSELMANLARIN BAĞLI QELBLƏRİNİ AÇ NOLAR QOY BÜTÜN MÜSELMSNLAR DİNLƏSİNLƏR VE MÜSELMAN OLDUĞUMUZA ĞÖRE FEXR ETMELİYİK NE YAXŞI Kİ MÜSELMANAM İNŞAALLAHJ MÜSELMAN KİMİ REBBİME QOVUŞUM İNŞAALLAAHH AMİN

  Alii Haydare: Yarabim sana ham ollsunsinki bizleri musluman ollara yaratin sen batinde allahisin dogunde allahisin

New Download